Takim okrzykiem przedszkolaki z Przedszkola Nr 2 w Jaworzu wraz ze swoimi rodzinami powitały wszystkich uczestników jaworzańskich dożynek, które miały miejsce w Amfiteatrze w Jaworzu 9 września.

To już po raz  trzydziesty pierwszy tradycyjnie mieszkańcy Jaworza świętowali obchody związane z dorocznymi dożynkami.

Pomysłodawcą przedszkolnego hasła była mamusia Majeczki z grupy starszej - Kangurki 2. W korowodzie dożynkowym, ulicami Jaworza maszerowały nasze dzieciaki w pięknych strojach regionalnych: dziewczynki w oryginalnych wiankach, chłopcy z wspaniałymi kwiatami. Dziękujemy rodzicom za te piękne akcenty strojów!

Część przedszkolaków jechała Ciuchcią Beskidzką machając kwiatami. W atmosferze radości upłynął ten piękny, słoneczny, wrześniowy dzień, który zostanie w naszej pamięci na dłuższy czas.

Nauczycielka Magdalena Ćmok