Rodziców, którzy zapisali dziecko na dyżur wakacyjny w lipcu do naszego przedszkola prosimy o wypełnienie i przesłanie drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dokumentacji dostępnej na stronie przedszkola (wniosek i oświadczenie) do dnia 17 czerwca 2020 r. Do wniosku należy dołączyć zaświadczenie z zakładu pracy o zatrudnieniu i niekorzystaniu z urlopu w lipcu. Dyżur wakacyjny organizowany jest tylko dla dzieci rodziców (obojga) pracujących w tym miesiącu.

Prosimy o zamieszczenie na oświadczeniu dokładnej informacji (od…do…) o terminach uczęszczania dziecka do przedszkola i zadeklarowanie godzin pobytu.

Dyrektor Przedszkola.