Szanowni Państwo,

Od dnia 4.05.2022r. do 27.05.2022r., trwają zapisy na dyżur wakacyjny do Przedszkola nr 2 w Jaworzu, na miesiąc LIPIEC 2022.

W ZWIĄZKU Z PLANOWANYMI ROZLEGŁYMI PRACAMI REMONTOWYMI W PRZEDSZKOLU, ZE WZGLĘDU NA BEZPIECZEŃSTWO DZIECI, DYŻUR BĘDZIE ZORGANIZOWANY POZA PLACÓWKĄ – W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2 W JAWORZU (decyzja uzgodniona z Urzędem Gminy i panią Dyrektor SP 2)

 Ponieważ rok szkolny w przedszkolu trwa do 30 czerwca, w dniu 1 lipca (piątek) musimy wykonać prace konieczne do przygotowania klas szkolnych na przyjęcie przedszkolaków (przeniesienie zabawek, gier, niezbędnych pomocy do organizacji zajęć dla dzieci, dywaników, itp.) Dlatego też dyżur będzie zorganizowany     w dniach: od 04. LIPCA do 29. LIPCA 2022 r. Prosimy o zapewnienie opieki dla dzieci na dzień 1. lipca.

Przypominamy, że dyżur wakacyjny organizowany jest TYLKO DLA TYCH DZIECI I TYLKO W TYM OKRESIE, GDY RODZICE (OBOJE) PRACUJĄ.

Zgłoszenia dzieci odbywają się telefonicznie lub osobiście w kancelarii przedszkola. Odpowiednie dokumenty są do pobrania tutaj. Wypełnione deklaracje należy oddać w kancelarii przedszkola do dnia 27.05.2022r. Brak deklaracji oznacza rezygnację z miejsca na dyżurze.

Odpowiednie dokumenty są do pobrania :

Deklaracja

Oświadczenia ochrony danych

Z wyrazami szacunku

Dyrektor Przedszkola