Mama i Tata – to najważniejsze osoby w życiu każdego dziecka. W jego oczach zawsze są najlepsi. Na zajęciach "Tygryski" rozmawiały o swoich Rodzicach. Połączyły ten temat z aktywnościami zawierającymi elementy kodowania, takimi jak odkrycie wzoru ułożonego na podstawie słownej instrukcji, stworzenie kodu z symboli graficznych lub ułożenie sudoku.

Były też inne działania matematyczne. A wszystko to, żeby złożyć Rodzicom najlepsze ży

Dla mamy i taty
Dla mamy i taty
Dla mamy i taty
Dla mamy i taty
Dla mamy i taty
Dla mamy i taty
Dla mamy i taty
Dla mamy i taty
Dla mamy i taty
Dla mamy i taty
Dla mamy i taty
Dla mamy i taty
Dla mamy i taty
Dla mamy i taty
Dla mamy i taty
Dla mamy i taty
Dla mamy i taty
Dla mamy i taty
Dla mamy i taty
Dla mamy i taty
Previous Next Play Pause

czenia. Sto lat Mamo! Sto lat Tato!