Jak co roku we wrześniu nasze przedszkolaki uczestniczyły w spotkaniu z panami policjantami. Odbyło się ono w ramach realizowanej tematyki: „Bezpieczna droga do przedszkola”.

Podczas spotkania przedszkolaki miały okazję zapoznać się z wyposażeniem radiowozu policyjnego oraz sprzętem potrzebnym do wykonywania codziennej pracy policjanta. Panowie policjanci przeprowadzili również pogadankę z dziećmi na temat bezpieczeństwa oraz wręczyli odblaskowe opaski. Jesteśmy bardzo dumne, ponieważ nasi podopieczni wykazali się ogromną wiedzą w temacie zarówno bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym, jak i rozmowy z nieznajomymi. Dziękujemy przybyłym gościom za przybycie, a także za przygotowanie ciekawej prelekcji.

Mamy nadzieję, że możemy liczyć na ich odwiedziny za rok.